Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Тріумф функціональності: DZHUS осінь-зима 2019/2020

04 лютого 2019

DZHUS може спокійно змагатися за звання найбільш sustainable-бренду на українському ринку, і, ймовірно, переможе у такому змаганні. Крім того, що марка дотримується ідеології vegetarian-friendly (всі вироби створені без використання матеріалів тваринного походження), так і концепт, оснований на інноваційному крої і багатофункціональних виробах-трансформерах дає змогу замінити однією річчю DZHUS мінімум три одиниці в гардеробі – краще і не придумаєш.

У своїх колекціях дизайнер Ірина Джус часто надихається багатогранною структурою навколишнього простору. Утилітарний авангард DZHUS є цікавою альтернативою fashion-шаблонам, і навіть здається, що саме за такими ідеями – майбутнє моди.

Колекція осінь-зима 2019/2020 присвячена анатомії тілесності. Ця концепція панує в основі складних конструкцій-трансформерів, що нагадують екзоскелети. Речі і елементи одягу можна модефікувати безліччю способів і поєднувати одну з одною. Завдяки таким метаморфозам спідниця може перетворитися в жилетку або навіть сумку, рукави трансформуються в капюшони, а пальто – в штани.

"Як фізична оболонка є досконалим механізмом, який рухає феноменальна енергія життя, так і технологічна морфологія одягу DZHUS нероздільна з унікальною сутністю своєї героїні", – розповідає дизайнер бренду.

Переглянути всю колекцію DZHUS осінь-зима 2019/2020

Ukrainian Fashion Week · Украинские дизайнеры · сознательная мода · осінь-зима 2019/2020 ·

Ще в розділі Бренд

Популярне