RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Найважливіше: колекція THEO весна-літо 2022

10 вересня 2021

У межах Тижня моди в Нью-Йорку українське дизайн-бюро THEO представило co-ed колекцію сезону весна-літо 2022 під назвою «Евдомонія». Розповідаємо, що потрібно про неї знати.

Нова колекція THEO дістала незвичайну назву «Евдомонія». Евдомонізм — етичний напрям, послідовники якого найвищим благом і метою людського життя бачать реалізацію особистісного потенціалу та прагнення до щастя. Саме ця філософія стала основою для створення весняно-літньої лінійки.

THEO весна-лето 2022THEO весна-літо 2022

«Завдання нашої co-ed колекції — обмежитися найважливішим, щоб дизайн почав працювати. Взаємодіяти з тілом, простором і потенціалом», — кажуть у THEO. Ввібравши в себе фундаментальні зміни суспільства й становлення нових естетичних норм, бренд зважився створити одяг, навмисне позбавлений insta-привабливості.

THEO весна-лето 2022THEO весна-літо 2022

Характерна гендерна флюїдність THEO в новому сезоні — не про розмиття меж, а про акцентування двох полярних сторін і напруги, що виникає між ними. Команда бренду поставила перед собою завдання вирізнити характерні риси чоловічого й жіночого тіла й окреслити їх, без спроби змінити.

THEO весна-лето 2022THEO весна-літо 2022

Колекція сезону весна-літо 2022 сповнена витончено-видовжених та об’ємних силуетів. Сукні мають виразно яскравий, незвичний і сміливий вигляд. У нових принтах THEO поєдналося непоєднуване — графічна простота і пейзажі, змінені до невпізнання внаслідок диджитал-оброблення зображення. Формальним костюмам дали волю бути категоричними. Строгий характер британських піджаків на три ґудзики став легким завдяки струмливому крепдешину, екстрам’якій бавовні та штанам-бунтівникам, зшитим за лекалами джинсів. Денім у колекції THEO весна-літо 2 022 став елегантним, навіть витонченим.

Переглянути всю колекцію THEO весна-літо 2022

Неделя Моды в Нью Йорке · Украинские дизайнеры · Украинская мода · THEO ·

Ще в розділі Бренд

Популярне