VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Магазин на дивані: нова рекламна кампанія J.W. Anderson

21 березня 2019

Остання кампанія J.W. Anderson з назвою «JWA-TV» черпає натхнення в телешопах і рекламних роликах. Кампанія представляє серію з трьох відео, в яких основна увага приділена фірмовим сумкам бренду.
 

У пародії Джонатана Андерсона є дві «ведучі», які розповідають про переваги сумок J.W. Anderson, а моделі тим часом демонструють сказане у справі. «Магазин на дивані» JWA-TV зроблений в найкращих традиціях жанру: жарти, енергійні хости, описи речі на бічній панелі, інформація про доставку та ексклюзивні пропозиції.
 

Ролі ведучих виконали Джастін Вівіан Бонд, номінована на «Тоні» виконавиця кабаре, і Джилл Панголла, міждисциплінарний артист. «Я завжди був великим шанувальником Вівіан. Я пам'ятаю, як працював над деякими з моїх перших колекцій і постійно слухав її альбоми. Я випадково зустрів її в Сан-Франциско не так давно, і подумав, що ми повинні з нею щось зробити», – розповів Джонатан.

рекламная кампания · JW Anderson · Джонатан Андерсон ·

Ще в розділі Бренд

Популярне