Сучасна Венера: дебютна колекція Yelizavetta Volosovska

04 липня 2018

Антверпенська Академія витончених мистецтв  один з найпрестижніших в Європі навчальних закладів, де можна освоїти професію модного дизайнера. Саме тут, наприкінці отримання ступеня бакалавра, українка Єлизавета Волосовська представила свою випускну колекцію Urban Venera.

Yelizavetta Volosovska

Yelizavetta Volosovska

Ця гіперромантична і казкова історія натхненна музою Волосовської на ім'я Дарина, їй же і присвячена. Муза для дизайнера є perfect human, трансформований в сучасний образ вампіра. Єлизавета Волосовська порушує соціальні теми суспільства і транслює їх своїм одягом  в колекції нерідко можна зустріти написи на принтах  Urban venera facebook page, Social playground.

Дизайнер багато експериментує з кроєм і фактурами, нашаровує і змішує їх, а також акцентує увагу на яскравих відтінках. Один з головних кольорів  пульсуюча фуксія, поєднана з пудровою гамою і не менш насиченим помаранчевим. Одяг Yelizavetta Volosovska схожий на оболонку, захисну броню, що робить її героїню невразливою до проблем зовнішнього світу, при цьому, натякає на її творчий потенціал і бажання побути маленькою тендітною дівчинкою.

Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Бренд

Популярне