VOGUE SHOP VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

We're not limited by geography: команда Vogue UA провела серію зустрічей з європейськими партнерами

06 липня 2022

Кожен з нас сьогодні бореться на своєму фронті. З першого дня повномасштабного російського вторгнення команда Vogue UA поставила перед собою кілька важливих цілей – висвітлення ситуації в Україні, створення практичного контенту для наших читачок, які опинилися в абсолютно нових для себе життєвих умовах, а також популяризація  української креативної думки у світі. Про це й не тільки ми і розповіли на зустрічах з нашими європейськими партнерами, які наприкінці червня відбулися в Мілані й Парижі.

Пилип Власов, Юлія Костецька, Наталія Бондарчук та Веніамін Брикалін

Паризька зустріч тривала 28 червня – у День Конституції України. Видавчиня Vogue UA Юлія Костецька нагадала гостям важливий історичний факт, що саме в Україні було прийнято першу в Європі демократичну Конституцію. Її автором був легендарний Пилип Орлик, син якого згодом став відомим у Франції дипломатом.

Від минулого ми потім перейшли до сьогодення та майбутнього. Гості заходу змогли познайомитися з нашими досягненнями за останні два роки в емоційному відео, оцінити потенціал видання у світовому масштабі та дізнатися більше про можливості співпраці. Про це розповіла комерційна директорка Vogue UA Наталія Бондарчук. Потім головний редактор Пилип Власов висвітлив докладніше нашу нову стратегію розвитку, а директор моди видання Веніамін Брикалін відкрив деякі подробиці нового масштабного проєкту, який команда українського Vogue готує разом з Federation de la Haute Couture et de la Mode за особистої підтримки Анни Вінтур та Едварда Еннінфула. 

Пилип Власов

Юлія Костецька

Наталія Бондарчук

Веніамін Брикалін

Не менш тепла атмосфера панувала й на нашому заході в Мілані, який відбувся в The Triennale di Milano. Разом з командою Vogue UA тут також виступив Джанлуїджі Рікуператі – куратор українського павільйону Planeta Ukrain у межах 23 Міжнародної виставки Triennale "Unknown Unknowns", яка стартує 15 липня та триватиме до грудня. Він сказав дуже правильні слова, присвячені нашій країні.

Triennale Milano

Також гості довідалися, що з початку року наша команда готувалася до святкування 10-річчя видання в Україні, але війна зруйнувала всі плани. Однак не зламала нашого духу – ми й далі рухаємося вперед, розповідаємо світові про силу Made in Ukraine та беззастережно віримо в нашу перемогу.

Веніамін Брикалін та Юлія Костецька
Маруся Коваль
Амелі Потевін
Юлія Костецька
Веніамін Брикалін
Марін Буіссоньє
Ян Массон
Олена Мусійчук
Маруся КОваль та Юлія Костецька
Кейт Андервуд
Ян Массон
Віта Тютюнник
Ганна Василенко
Марина Ведернікова, Наталія Бондарчук
Кейт Андервуд
Еліан Капеллі
Олена Мусійчук
Марина Ведернікова
Веніамін Брикалін
Паола Кареду, Джанлуїджі Рікуператі, Урсула Креспі, Рафаела Елгнер, Мікела Гітторі
Вікторія Худзик
Веніамін Брикалін
Соня Кваша та Кейт Андервуд
Пилип Власов
Валері Буассі
Олена Мусейчук та Ян Массон
Амелі Потевін
Віта Тютюнник
Ганна Василенко
Еліат Мурат та Федеріка Зізарі
Ніколя Ляру
Амелі Потевін
Ніколя Ляру

Ще в розділі BRAND

Популярне