VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Швейцарська спадщина: що потрібно знати про бренд JET SET

04 лютого 2019

З моменту появи на ринку 1969 року швейцарський бренд JET SET задав тон дизайну спортивного одягу, який продовжує надихати всю індустрію донині.

Розроблена спочатку як одяг для лижного спорту, лінія JET SET відповідає вимогам впевнених в собі носіїв, безстрашних у вираженні свого стилю, які прагнуть до сучасного, адаптивного, технологічного гардеробу, який відповідає різноманітності потреб сучасного життя.

Головна особливість бренду – використання сучасних матеріалів і яскравих відтінків, які збирають у зухвалі комбінації. Зірка – незмінний повторюваний елемент графіки на речах JET SET – вшанування історії лейбла. Ще біля першого магазину в Санкт-Моріці була виставлена невелика архітектурна форма у вигляді цієї фігури.

JET SET не прив'язаний до одного місця або періоду часу. Цей стан розуму – вміння бути відкритим, вільним, непримиренним, свідомим і любити пригоди, – кажуть у бренді.

Вільні від віку, колекції JET SET зображують нову еру розкоші. Кожен сезон представляють бездоганно зшиті лижні костюми, спортивний та повсякденний одяг. Сьогодні біля керма бренду Міхаель Міхальскі – один з найвпливовіших німецьких дизайнерів. Він працює з інноваціями і представляє прогресивні і несподівані дизайни – футуристичні як в плані стилю, так і в плані крою. У той же час, в лейблі не забувають про спадщину, і з колекції в колекцію переосмислюють класику JET SET.

Останні колекції бренду представлені в магазині Extremstyle, де вже стартував сезон знижок.

спорт · отдых ·

Ще в розділі Бренд

Популярне