RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Серця і черепи: нова ювелірна колекція Dior

11 жовтня 2018

Черепи мають довгу прописку в європейській культурі. Найвідоміші – Шекспір це чи голландські натюрморти – асоціюються з моралізаторством на тему смерті і тлінності життя. Тему насолоди благами тут і зараз теж мали на увазі, але вона не була магістральною.

Tête de mort, Dior

У новій колекції Tête de mort ( «Обличчя смерті») для Dior Віктуар де Кастеллан саме закликає згадати про те, що важливо відчувати кожну мить життя, пам'ятати про Carpe Diem ( «Лови момент») і Memento Mori ( «Пам'ятай про смерть» ). Прикраси під стать: черепи перснів і кулонів є милими і забавними як для Instagram, так і для веселого носіння в звичайному житті. Зроблені з молочних кварців пастельних відтінків (блакитний халцедон, фіолетовий аметист, рожевий кварц) і оточені золотими серцями. В роті у аметистового – листик конюшини з зеленим цаворитом, тому він ще і заряджений на удачу в цьому безтурботному житті.

Tête de mort, Dior

Черепи Віктуар де Кастеллан вже робила для Dior, але в колекціях високого ювелірного мистецтва. Тріумфальної серії фамільних портретів мали вигляд увінчані перлинно-діамантовими коронами, прикрашені ювелірними високими комірами черепи в колекції Reines et Rois («Королеви і королі») 2009 року. Закривавлені рубінами серця з шипами троянд в комплекті з покритими діамантовим паваже черепами були в колекції 2001 La Fiancee du Vampire («Наречена вампіра»). Ці асиметричні скульптурні речі вже стали предметом колекційного полювання. Нові милі Tête de mort випущені в межах регулярної колекції, тому у кожного є шанс отримати своє ювелірне нагадування про сенс життя.

Dior · украшения ·

Ще в розділі Бренд

Популярне