З подіуму - в шафу: як купити одяг українських дизайнерів першим

29 січня 2018
З подіуму - в шафу: як купити одяг українських дизайнерів першим

Команда магазиye Corner створила мобільний додаток C&Buy, що дозволяє клієнтам подивитися і придбати деякі моделі з нових колекцій українських дизайнерів під час показу або ж відразу після нього в магазині Corner. Той, хто завантажить додаток до показу, буде першим отримувати push-повідомлення після того, як модель була представлена на подіумі і зможе відразу забронювати або купити річ.

Дизайнери Світлана Бевза і Артем Климчук вже розповіли про свої майбутні покази і про те, як придбати їхні речі за допомогою нової програми. У новому відео Vogue UA про майбутні колекції розповідають Іван Фролов, креативний директор Frolov, і Вікторія Баланюк, креативний директор Flow The Label. Їхні колекції ми побачимо зовсім скоро, в рамках нового сезону Ukrainian Fashion Week.

Також в проекті магазину Corner візьмуть участь бренди Bevza, ELENAREVA, AMG, Chakshyn, Katerina Kvit, T.Mosca, Litkovskaya, ARTEMKLIMCHUK і Monochrome. Речі можна буде придбати за адресою вул. Воздвиженська 9-19, магазин Corner.

Завантажити додаток на iOS 

Завантажити додаток на Android

Instagram: @cornerconceptstore

Відео:  Anna Bugakova

Редактор: Olaa Zhyzhko 

Читайте також: 

Як купити одяг з нових колекцій українських дизайнерів під час показу

Яким буде новий сезон Ukrainian Fashion Week

Ще в розділі Бренд

Популярне