Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Рускій воєнний корабль: INTERTOP Ukraine та Укрпошта представили колекцію мерчу

24 травня 2022

Український fashion-ритейлер INTERTOP започаткував спільний проєкт з національним оператором “Укрпошта” – компанії випустили колекцію футболок і світшотів зі славнозвісною маркою “Рускій воєнний корабль”. Офіційний мерч вже можна придбати на сайті intertop.ua. Отримати свою патріотичну обновку можна буде ексклюзивно лише у відділеннях “Укрпошти” та в мережі крамниць INTERTOP. 

Малюнок для марки “Рускій воєнний корабль” створив український художник Борис Грох та надіслав його на всеукраїнський народний конкурс найкращого ескізу до поштової марки «Рускій воєнний корабль» від “Укрпошти”. Ескіз художника переміг, а марка, що його відтворює, вийшла рекордним друком в 1 мільйон екземплярів і викликала справжній ажіотаж серед українців. 

INTERTOP Ukraine підтримав ідею “Укрпошти” продовжити життя сенсаційної марки. У колаборації компанії створили колекцію фешнмерчу, 5% від суми продажу перераховуватимуть на підтримку ЗСУ.

Ще в розділі BRAND

Популярне