RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Рідкісні види: спільна колекція Balenciaga x Farfetch

29 січня 2019

Balenciaga і онлайн-платформа Farfetch об'єдналися для створення ексклюзивної капсульної колекції, присвяченої збереженню видів тварин, чия чисельність постійно зменшується. У лімітованій серії представлені речі для жінок, чоловіків і дітей.

Госе Невес, засновник, співголова і головний виконавчий директор Farfetch, сказав, що привабливість такої співпраці полягає в можливості надати покупцям унікальні продукти: «Balenciaga дуже популярний серед наших клієнтів, тому ми схвильовані колаборацією з брендом. Це ексклюзивні речі, які не можна знайти де-небудь ще. Нам здається, що колекція порадує як шанувальників бренду, так і приверне увагу інших покупців».

Головна особливість капсули – зображення тварин, що є під загрозою зникнення, таких як північний білий носоріг, синій кит і гігантська панда. Колекція, яка буде запущена в межах спеціальної онлайн-кампанії, сподівається надихнути клієнтів на підвищення обізнаності про збереження видів та підтримку Міжнародного фонду охорони природи.

Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото

Balenciaga · капсульная коллекция · Farfetch ·

Ще в розділі Бренд

Популярне