Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Минуле і майбутнє: передогляд нової колекції Drag & Drop в Києві

03 лютого 2018

Сьогодні в київській галереї «Дукат» сестри Аня і Юля Граждан представили частину нової осінньо-зимової колекції хуліганського, але влучного в ціль, лейблу Drag & Drop. Цей дизайнерський тандем – один з найцікавіших fashion-проектів, що з’явились на київській сцені за останній час. Сестри створюють іронічний на вигляд одяг, в якому постперебудовний кітч органічно поєднується з глибоким змістом.

У новій колекції з робочою назвою «Минуле майбутнє» дизайнери знову апелюють до езотеричних питань – цього сезону їх надихнула незгасима народна любов до екстрасенсів, ворожок і магів. В українській дійсності вічний діалог з потойбічними силами легко уживається з технологічним прагматизмом. Сестри Граждан наводять до прикладу електронні гаджети та спортивні суперкари, які в нашій культурі стали об'єктами фетишу. Конфлікт архаїчних ритуалів та віри в прогрес став головною темою нового сезону.

У Drag & Drop захоплення технікою і технологіями набуває відчутних і цілком тілесних форм. Аня і Юля Граждан надихалися роботами сучасної художниці Александри Біркен – її препарованими мотоциклетними костюмами і продукцією автопрому, розпиляною на кшталт формальдегідних акул Дем'єна Герста. Вслід за художницею сестри створюють спокусливі облягаючі сукні з лоскутів вінілу, латексу та натуральної шкіри, а також прозорі офісні сорочки, вінілові жакети і брюки-легінси з кроваво-червоного латексу. Їх, за декілька хвилин до початку презентації, візажист Юлія Залісська дбайливо натирала кокосовим маслом. Чим не фетиш?

Повну колекцію дизайнери презентують наприкінці лютого в Парижі і обіцяють багато сюрпризів – від лінії шкіряних чохлів для смартфонів, до колаборації з київським фотографом Мішкою Бочкарьовим. Сестри Граждан працюють з невгамовною фантазією. Відтак, про те, що очікує на публіку насправді, поки лишається тільки гадати.

Фото: Степан Назаров

Украинские дизайнеры · Украинская мода · One Day Project ·

Ще в розділі Бренд

Популярне