RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Вогні великого міста: презентація нової колекції Ecco

05 листопада 2018

Данський бренд Ecco, відомий своїми інноваціями у виробництві взуття, влаштував у Києві по-справжньому яскраву вечірку #SHINEBRIGHTSTORY. Присвячена вона була запуску нової колекції, у якій використали шкіру зі світловідбиваючими частинками Shinebright.

"Її делікатне, але помітне сяйво надає цьому взуттю дещо футуристичного вигляду. У кожній парі взуття відчутна динаміка і ритм життя великого міста", – розповідають у команді бренду.

Підтримував цей настрій і обраний майданчик – гості зібралися на 32-му поверсі у одному з лофтів у центрі Києва, звідки відкривався один з найкращих видів на місто, і його пульс відчувався як ніколи. За настрій вечора відповідав електронний дует Cape Cod, адже у місті майбутнього крім гарного взуття нам точно потрібна і хороша музика.

Виступ Cape Cod

Виступ Cape Cod

Ознайомитися з новою колекцією Ecco прийшли: дизайнер Олена Бурба, куратор Катя Тейлор, DJ Олімпія Вайтмусташ, художники Василь та Іван Костенко, режисер Семен Горов, стиліст Тіна Сизонова.

Ознайомитися ближче з новою колекцією Ecco можна на сайті

Ще в розділі Бренд

Популярне