Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Нові герої: презентація LITKOVSKAYA в Парижі

06 березня 2018

Друга презентація бренду LITKOVSKAYA відбулася в рамках Паризького тижня моди, й пройшла в форматі транк-шоу в концепт-сторі Leclaireur - одній з перших концептуальних крамниць Парижа, що свого часу також стала першим французьким представником бренду Лілі Літковської.

LITKOVSKAYA осінь-зима 2018/19

Нова колекція, як і багато попередніх робіт дизайнера, носить жіноче ім'я й натхненна однією героїнею. У новому сезоні Ліля Літковська переосмислює образ мексиканської художниці Фріди Кало, віддаючи данину її творчості, стилю, характеру. Це не прямолінійна розповідь про мексиканський етнічний костюм, про квіти в волоссі, про ексцентричний яскравий одяг. Не повість про сюрреалістичні картини або нескінченний біль, який художниця висловлювала в своїх роботах. Це роздуми про образ Кало. Про те, як вона через одяг транслювала силу свого характеру, про глибину її поглядів і відчуття стилю.

LITKOVSKAYA осінь-зима 2018/19

Єдиний прямий референс до образу Фріди - квіти - з'являється в цій колекції у вигляді візерунка на чорному мереживі й шкіряних аплікацій на корсетах. Шарфи й палантини, які художниця завжди обплітала навколо плечей, знаходять своє відображення в спіральному крої, характерному для LITKOVSKAYA. Сукні, спідниці й пальта обертаються навколо тіла, символізуючи нескінченний циклічний рух життя. Смуги тканини з'єднуються в єдине ціле - десь прилягаючи ніби бандаж, а десь й зовсім відштовхуючись від рукава або талії.

LITKOVSKAYA осінь-зима 2018/19

«У кожної епохи є жінка, яка визначає її й багато в чому символізує. Для мене Фріда Кало - втілення не однієї лише віхи в часі, вона - саме втілення цінностей LITKOVSKAYA. Жінка революційних поглядів й традиційного одягу, така тендітна й водночас сильна, повна любові й сліз - все її життя говорить про те, що людська натура дуальна»- поділилася Ліля Літковська.

LITKOVSKAYA осінь-зима 2018/19

Фактурами і яскравими спалахами кольору колекція зобов'язана японській сучасній художниці Наомі Окубо. Її строкаті картини, на яких приховані обличчя всіх героїнь, змусили команду бренду задуматися про межі власної незалежності. «В рамках - те, що диктують. За рамками - твоя свобода». Ця фраза стала однією з рушійних в роботі над колекцією. Звідси поєднання графічной клітини - це і є ті самі рамки - з м'яким невимушеним драпіруванням, або невагомими пасмами шовкових ниток з великовагової перфорованої шерсті. Окреме місце в колекції посідають аксесуари: тоути з вишитими портретами Фріди, поясні сумки ручної роботи і взуття, створене в колаборації з корейським брендом Reike NEN.

LITKOVSKAYA осінь-зима 2018/19

LITKOVSKAYA · Неделя моды в Париже · Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Бренд

Популярне