RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Володар часу: колекція Louis Vuitton осінь-зима 2020/2021

04 березня 2020

У травні 2020 року Ніколя Жеск’єр з’явиться в ролі співведучого на Met Gala, а Louis Vuitton став спонсором виставки Інституту костюма «Про час: мода й тривалість». Можливо тому Жеск’єр взяв за основу нової колекції тему часу й розбирався, як мода віддзеркалює сьогодення, минуле й навіть майбутнє.

Цього сезону Жеск’єр заручився підтримкою художниці з костюмів Мілени Канонеро, яка часто співпрацювала зі Стенлі Кубриком. Вона створила вбрання для хору, кожен учасник якого був одягнений в історичні костюми (з XV століття по 50-ті роки XX століття). «Я хотів щоб на шоу була різнобічна група персонажів, яка представляла б різні країни, різні культури, різні часи», — пояснив креативний директор Louis Vuitton.

Можна стверджувати, що вся мода — це синтез минулого, яке Жеск’єр вивчає особливо докладно. У роботі він майстерно інтерпретує силуети не тільки минулих десятиліть, а й століть, і переробляє їх не просто на сучасні речі, але й моделі майбутнього. Через 70 років, або через 600, у мальовничому світі моди, початок XXI століття буде представлено саме цим одягом.

Подивитися всю колекцію Louis Vuitton осінь-зима 2020/2021

Louis Vuitton · Неделя моды в Париже · Николя Жескьер ·

Ще в розділі Бренд

Популярне