VOGUE UA CONFERENCE 2021EARLY BIRDS PRICE! До 1 червня
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Peter Do розробив форму для стилістів Sanahunt Luxury Department Store

23 листопада 2020

Спеціально для стилістів Sanahunt Luxury Department Store американський бренд Peter Do розробив і пошив уніформу на сезон осінь-зима 2020/2021. Київська мультибрендова крамниця стала першою і єдиною компанією, з якою Peter Do погодився співпрацювати для розроблення форми.

 
 

Уніформа й бездоганне технічне виготовлення в стилі промислового дизайну — візитні картки американського бренду. У різний час Пітер До шукав натхнення для власних колекцій у робітничому середовищі: індустрії автопрому і фотоальбомі Ірвіна Пенна, присвяченому «синім комірцям». Досвід роботи дизайнера в студії Celine зумовив подальший розвиток естетики Peter Do і бажання створювати практичний одяг для сучасних жінок.

Шоурум Peter Do

На пропозицію створити колекцію для Sanahunt дизайнер погодився негайно, висловивши подяку за підтримку бренду із самого початку його історії. Познайомитися з брендом Peter Do і побачити результат унікальної співпраці можна вже зараз в київській крамниці Sanahunt на вул. Грушевського 8/16.

Sanahunt ·

Ще в розділі Бренд

Популярне