RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Pandora представили оновлену колекцію прикрас Pandora ME

04 жовтня 2021

30 вересня в усьому світі відбувся запуск оновленої колекції ювелірного бренду Pandora, що дістала назву Pandora ME. Вечірка з нагоди запуску новинок в Україні відбулася в Shcherbenko Art Centre, який перетворився до невпізнання, а центральним елементом приміщення стала тумба з прикрасами бренду заввишки 2,5 метра.

Pandora ME

Сама колекція Pandora ME створена спеціально для сміливих і креативних дівчат, які люблять експерименти. Саме тому гостям заходу пропонувалося створити свою ексклюзивну прикрасу й продемонструвати почуття стилю. На дзеркальній поверхні було хаотично розкладено елементи прикрас — від конекторів і формувального ланцюжка до маленьких кулонів і різнобарвних ланок. Кожен гість вечірки міг приміряти на себе роль дизайнера та придумати й власноруч створити стильну прикрасу.

Pandora ME

Pandora ME

Pandora ME

Pandora ME

Оновлена ​​концепція Pandora ME відкриває кардинально новий світ стилізації та комбінування. Бренд пропонує кожному відчути свій внутрішній голос і створити неповторну комбінацію прикрас. З колекцією Pandora ME більше не буде проблеми в доборі прикрас. За допомогою нескінченно адаптовних і функціональних прикрас ви можете змінювати свій образ щодня залежно від настрою й стилю. Всі прикраси з колекції Pandora ME вже доступні у фірмових крамницях бренду та на сайті e-pandora.ua.

На заході були присутні: Валерія Русаненко, Антон Бокий, Тіна Сизонова, Ліліт Саркісян, Яна Кензіровська, Олена Єва, Аліна Долініна та багато інших гостей.

Валерия Русаненко
1 / 19Валерия Русаненко
Тина Сизонова
2 / 19Тина Сизонова
Антон Бокий
3 / 19Антон Бокий
Лилит Саркисян
4 / 19Лилит Саркисян
Евгения Скибина
5 / 19Евгения Скибина
Каролина Гайдамака
6 / 19Каролина Гайдамака
Елена Ева
7 / 19Елена Ева
Яна Кензировская
8 / 19Яна Кензировская
Валерия Русаненко и Антон Бокий
9 / 19Валерия Русаненко и Антон Бокий
Алина Долинина
10 / 19Алина Долинина
11 / 19
Оксана Стехина с дочерью Мартой
12 / 19Оксана Стехина с дочерью Мартой
Александра Литвин
13 / 19Александра Литвин
Татьяна Рощук
14 / 19Светлана Рощук
Нино Басилая
15 / 19Нино Басилая
16 / 19
17 / 19
18 / 19
Джерри Хейл
19 / 19Джерри Хейл

украшения ·

Ще в розділі Бренд

Популярне