Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

У Києві відкрили салон весільних та вечірніх суконь Crystal

27 листопада 2018

Promotion

13 листопада в самому центрі Києва відкрився салон весільних та вечірніх суконь Crystal. У новому просторі представлені бренди, широковідомі на території Європи, Америки, Канади та Австралії завдяки винятковій якості, вишуканим тканинам і ручній вишивці. У їх числі Crystal Design і Eva Lendel.

У салоні представлені три лінії суконь від бренду Crystal Design: Crystal Design Haute Couture, Crystal Design Be Special і Crystal Design Evening.

«Рівно 3 місяці тому команда з більш ніж 20 осіб почала втілювати в реальність мрію – відкриття нашого третього салону. Рівно 3 місяці тому ми вирішили – це буде не шаблонний салон весільних та вечірніх суконь, а стильне і дуже особливе місце, де кожна дівчина зможе відчути себе королівською нареченою або голлівудською зіркою. Рівно 3 місяці тому для нас почався відлік до грандіозної події – офіційного відкриття салону Crystal в Києві! Ми вклали в нього любов, натхнення і велику мрію. Сподіваємося, все вдалося. А далі – більше!», – прокоментувала відкриття Ілона Шрамко, креативний директор бренду.

Cалон весільних суконь Crystal

Cалон весільних суконь Crystal

У цей день гості вечірки побачили закритий показ нової весільної колекції бренду Crystal Design, яка була раніше представлена в Америці, Канаді, Європі, в межах Barcelona Bridal Fashion Week і Chicago Bridal Market. Атмосферу в цей вечір створювали улюблені хіти Sonya Kay і NAVI, а також діджей-сет від Яни Кензіровської. Підтримати бренд і розділили радість від відкриття першого салону Crystal в Києві прийшли відомі і популярні гості, зокрема: TAYANNA, Sonya Kay, Ivan NAVI, Маша Тимошенко, Аліса Ілієва, Діана Глостер, Поліна Логунова, Евеліна Попова, Тіна Сизонова та інші.
 Cалон весільних суконь Crystal

Яна Кензировська

Закритий показ бренду Crystal Design

Весільні та вечірні сукні Crystal Design і Eva Lendel вже можна приміряти в Києві, у новому салоні Crystal на вулиці Шота Руставелі, 34. Для перших покупців діє приємний бонус: знижка 20% на всі моделі суконь. Дисконт буде доступний протягом двох тижнів.

TAYANNA
Аліса Ілієва
Артур та Ілона Шрамко
Ivan NAVI
Sonya Kay
Диана Глостер
Эвелина Попова
Лена Голубицькая
Маша Тимошенко
Маша Тимошенко и София Дутчак
Александра Буринская
Ольга Тюрменко, София Дутчак, Ярина Добосевич.
Ольга Тюрменко
Полина Логунова
Роман Михно
Тина Сизонова
Юлия Дихан
Яна Кензировськая
Ярина Добосевич, София Дутчак, Илона Шрамко, Ольга Тюрменко
Илона Шрамко
Ирина Чимирис

свадьба · весільні сукні ·

Ще в розділі Бренд

Популярне