VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Особливий випадок: Gasanova осінь-зима 2020/2021

02 лютого 2020

У новому сезоні Ельвіра Гасанова перевершила сама себе. Відійшовши від звичної відвертої сексуальності, дизайнер представила колекцію, гідну паризького Тижня високої моди.

У сезоні осінь-зима 2020/2021 Гасанова звернулася до незвичної романтичної естетики. У гіпертрофованих рукавах і силуетах моделей з тафти можна простежити нове прочитання готики. Кольори обрані відповідно: вся колекція виконана в відтінках чорного і небесно-блакитного.

Дизайнерка продовжує рухатися в бік розумного споживання, яке культивує з колекції в колекцію. Цього сезону Gasanova пропонує новий погляд на образи для особливих випадків, які стали візитівкою бренду. Колекція включає сукні, що поєднують у собі об'єми і геометричну точність, боді і костюми з шовкової тафти, а також знакові для бренду жакети, виконані в техніці bespoke. Ще Гасанова представила моделі зі штучного хутра у вигляді подовженої шуби і максісукні лаконічного крою.

У найкращих традиціях бренду більшість моделей вручну інкрустовані елементами з каміння. Деталі з кристалів прикрашають сукні, жакети, капелюхи і боді:

Ukrainian Fashion Week · Украинские дизайнеры · Украинская мода ·

Ще в розділі Бренд

Популярне