Осінній Shopping Fest в INTERTOP

24 жовтня 2017

У мережі магазинів INTERTOP, яка є лідером взуттєвого ринку, відбулося свято шопінгу. Гості могли приміряти взуття з колекції INTERTOP осінь-зима 2017/2018 для всієї родини, а також відчути себе жителями великого мегаполісу, зануритися в атмосферу нічного Києва, клубних ритмів, неонових вогнів, а також art & fashion. Гостей чекали майстер-класи, частування, подарунки від INTERTOP. Музичну атмосферу вечора створювали драйвові сети DJ PTAKH і VOTUMA.

INTERTOP SHOPPING FEST відвідали fashion-експерти і просто шанувальники якісного взуття Вєня Брикалін, Аліса Ілієва, Алла Родигіна, Діана Глостер, Василіса Фролова, Антон Фрідлянд, Катруся Заубер, Жан Гріцфельдт.

Василиса Фролова
Анатолий Анатолич с детьми
Валерия Толочина и Влад Иваненко
Веня Брыкалин
Оксана Перебенесюк и Жан Грицфельдт
Вячеслав Соломка
Алиса Илиева
Оксана Перебенесюк
Жан Грицфельдт
Дизель
Катро Заубер, Алиса Илиева и Веня Брыкалин
Василиса Фролова, Вячеслав Соломка и Влад Иваненко
Роман Тимофеев
Антон Бокий
Александр Рудяков и Катро Заубер
Диана Глостер и Антон Бокий
Жан Грицфельдт и Анатолий Анатолич
Валерия Толочина

INTERTOP - мережа магазинів для всієї родини, лідер взуттєвого ринку. Мережа включає 59 магазинів в Україні і 16 в Казахстані. У магазинах INTERTOP представлено взуття для всієї родини від провідних світових брендів, таких як: Ecco, Geox, Clarks, Skechers, Timberland, Vagabond, Braska, Tommy Hilfiger, Hugo Boss та інших. Взуття INTERTOP створено за допомогою інноваційних технологій і є втіленням високої якості і комфорту.

Адреса всіх магазинів INTERTOP - за посиланням

обувь ·

Ще в розділі Бренд

Популярне