RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Осінь у Парижі: нове знімання Poustovit

11 листопада 2020

Український бренд Poustovit представив атмосферні знімки з ключовими образами з осінньо-зимової колекції, які було зроблено в Парижі ще напередодні березневого карантину. Кадри сповнені легкості й надії, важливість яких нам якраз і відкрили всі події 2020 року. Сьогодні, коли світ знову стоїть на порозі нового карантину, ці світлини мають особливо символічний вигляд.

Показово, але героїнями знімання стали не професійні моделі, а подруги бренду і його давні шанувальниці, завдяки чому кожен кадр сповнений особливим теплом. Олена Щербань, яка раніше працювала з Poustovit, а тепер живе в Парижі, розповідає: «Мені подобається, що це позачасовий бренд. Я легко можу уявити себе в сукнях Poustovit і через 10 років, якщо тільки багети з маслом не внесуть своїх коректив». Художниця Поліна Мороз додає, що цей одяг лаконічний, суворий і легковажний водночас, а це ідеальна комбінація. Також своє бачення Poustovit представила жителька Португалії Лілія Ферейра.

Poustovit ·

Ще в розділі Бренд

Популярне