Новий конструктивізм: Victoria Beckham осінь-зима 2018/19

12 лютого 2018

«Я хочу, аби можна було не тільки побачити деталі, але й почути їх», - сказала Вікторія Бекхем, анонсуючи свою нову колекцію. Сам показ пройшов в музеї, який складається з двох об'єднаних будівель, що належали раніше Отто Кану і Джеймсу Берден. Особняк вже багато років носить звання «найвеличнішого і прекрасного в Нью-Йорку» і послужив ідеальним акомпанементом самої колекції.

Victoria Beckham осінь-зима 2018/19

Ця робота стала для дизайнера ювілейною, рівно десять років тому Вікторія представила свою першу колекцію. І в якомусь сенсі на прикладі Victoria Beckham можна поспостерігати розвиток моди за цей період часу: від скульптурних суконь-футлярів в дусі Ролана Мурі до конструктивістських експериментів, натхнених творчістю Марджели й Гвасалії. Зрозуміло, що колекції Victoria Beckham назвати новаторськими складно, але вони ідеально передають дух часу й ілюструють сучасну моду тут і зараз.

Victoria Beckham осінь-зима 2018/19

Пальта, схожі на військову форму, безформні сумки-мішки, асиметричні сукні зі складними драпіровками, шкіряні плащі й туфлі з квадратними широкими носками і хлястиками, що стирчать в сторони - колекція, стримана за кольором й пропорціями, безумовно буде затребувана любителями інтелігентної моди. Єдине, що залишилося від минулого «розкішного» життя - це яскравий леопардовий принт.

Victoria Beckham осінь-зима 2018/19

Victoria Beckham осінь-зима 2018/19

Victoria Beckham осінь-зима 2018/19

Victoria Beckham осінь-зима 2018/19

Весь показ можна подивитися тут. 

Читайте також: 

Streetstyle: Неделя моды в Нью-Йорке, часть 1​ 

Аксессуары коллекции Alexander Wang осень-зима 2018/2019​

Неделя Моды в Нью Йорке · VICTORIA BECKHAM · осень-зима 2018/19 ·

Ще в розділі Бренд

Популярне