RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Молодий місяць — принт з кліпу Бейонсе, який б’є рекорди популярності

06 серпня 2020

Прем’єра мініфільму Black Is King Бейонсе перетворилася на повноцінне fashion-шоу, у якому були зібрані найпопулярніші модні бренди сучасності. Однак найбільшу цікавість у глядачів викликав обтислий комбінезон з місячним принтом, який створив французький бренд Marine Serre. За даними платформи Lyst, після виходу цієї роботи запит Marine Serre moon bodysuit зріс на 426%. Позитивна динаміка зберігається й нині, приблизно 50% за тиждень.

Marine Serre moon bodysuit

Відіграла свою роль у популярності цього принту й ще одна попдіва — Адель. Британська співачка після виходу мініфільму опублікувала домашнє фото, на якому вона саме приміряє це боді з півмісяцями. Підписала Адель цей пост-підтримку «Дякую тобі, королево».

Молодий місяць — знаковий принт для бренду Marine Serre, який у різних інтерпретаціях і колірних поєднаннях з’являється у всіх колекціях марки. Дизайнерка Марін Серр про нього розповідає: «Місяць сьогодні як наша ікона, емблема, образ, мова й метафора того, у що ми віримо: перетину кордонів, гібридності й свободи». Інсайдери індустрії розповідають, що він відповідає ще одному важливому запиту аудиторії — ціна цих боді з місячним принтом не перевищує 300 доларів, що робить їх не просто бажаною річчю, а й доступною.

Бейонсе в комбінезоні Marine Serre

  

Бейонсе · Marine Serre ·

Ще в розділі Бренд

Популярне