RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Нова колекція шовкових хустинок Gunia project

01 червня 2019

Дизайнери бренду Наталя Каменська та Маша Гаврилюк представляють капсульну колекцію до Міжнародного дня захисту дітей. Носити її можуть і дорослі шанувальники знакових шовкових хусток бренду.

За словами дизайнерів, хустинки-бандани з першої лінії хустин мами купували і дітям. Цього разу дизайнери вирішили зробити «сімейну» колекцію: хустинки присвячені дітям, але можуть бути фамільним пам'ятним аксесуаром для дорослих.
 

Фото
Фото
Фото

З цією колекцією бренд представляє нову послугу – персоналізації. На хустину можна нанести ім'я, прізвище або інше вагоме слово, що перегукується з автентичною традицією вишивки імен на рушниках-оберегах. На основі традиційних орнаментів складені і малюнки на хустках, на них зображені хороводи птахів, квітів і фрагментів древа життя.

У лукбуці колекції витриманий гендерний паритет: перед об'єктивом фотографа Лєри Леванової позують і дівчатка, і хлопчики.

дети · Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Бренд

Популярне