Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Нова колекція Nina Donis в Asthik

24 листопада 2017

До бутика Asthik приїхала нова колекція Nina Donis - одного з найцікавіших східноєвропейських брендів. Марка була заснована в 2000 році і протягом декількох сезонів поспіль брала участь в трейд-шоу London Fashion Exhibition в рамках London Fashion Week. У березні 2003 року журнал I-D разом з німецьким видавництвом Tashen випустили книгу, в якій включили Nina Donis до списку 150 найвпливовіших дизайнерів нашого часу.

Nina Donis осінь-зима 2017/18

До київського Asthik дизайнери бренду Ніна Неретіна та Доніс Пупіс привезли осінньо-зимову колекцію, натхнення для роботи над якою традиційно шукали відразу в декількох джерелах - в радянському минулому, сучасному мистецтві, модній фотографії.

Nina Donis осень-зима 2017/18

Цитати робіт Яеі Кусама переплітаються з колірними рішеннями Марка Ротко, а радянський мультфільм про рукавицю-цуценя межує з принтами костюмів Єлизавети Другої. Фото Тіма Вокера та портрети Бйорк, ілюстрації Володимира Лебедєва до дитячих книжок і знімки з Юрієм Гагаріним, перевернуті лондонські телефонні будки та плюшеві ведмедики - ціла низка зворушливих образів зібрана в одному лукбуці.

Читайте також: 

Різдвяна ялинка готелю Claridge's від Карла Лагерфельда

Синергія: колаборація Maison Margiela і Mackintosh

Модні марки · лукбук · Тенденции осень-зима 2017/2018 · Asthik ·

Ще в розділі BRAND

Популярне