RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Через призму полотна: колекція Annette Gortz весна-літо 2019

04 березня 2019

Німецький бренд Annette Gortz представив нову колекцію весна-літо 2019, створену в колаборації з художником Вольфгангом Мелуном. Джерелом натхнення стало полотно художника. Так, Мелун переніс свої картини на лаконічну і стриману весняно-літню колекцію Аннетт Ґьорц.

Annette Gortz весна-літо 2019

Головна роль у колекції належить смугам: від тонких і ледве виражених мікро-смуг до широких і характерних мазків. Дизайнер представила гру класичних монохромних образів, художніх композицій і геометричних принтів. Білий і чорний зайняли чільну роль, але періодично чергувалися з відтінками нюда, ніжними відтінками троянди, приглушеним синім кольором, а також рідкісними вкрапленнями цитрусових нот.
 

Annette Gortz весна-літо 2019

Annette Gortz весна-літо 2019

Annette Gortz весна-літо 2019

Рекламну кампанію нової колекції Аннетт Ґьорц довірила лондонському фотографу Андре Мартену, якому вдалося передати естетику колаборації в фотографіях. Зйомки відбулися у студії Daun Town, в якій Вольфганг Мелун створює свої роботи, для яких використовує одяг як полотно. Так, на чорних вільних сорочках, прямих штанах і футболках збільшеного розміру з'явилися силуети і абстрактні зображення людських тіл, характерні для творів Вольфганга Мелунса.
 

Annette Gortz весна-літо 2019

 
Annette Gortz весна-літо 2019

Annette Gortz весна-літо 2019

На додаток до своїх уже наявних текстильних робіт, Мелун також створив картини, які застосували як принти на різних тканинах. У результаті співпраці двох талантів вдалася ціла капсульна колекція, але спочатку все починалося з однієї футболки.

ANNETTE G?RTZ ·

Ще в розділі Бренд

Популярне