Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Нова благодійна колекція бренду Marianna Senchina

18 травня 2022

Модні дизайнери й далі всіляко допомагають Україні, нашій армії, біженцям і всім, хто потребує підтримки, намагаючись водночас зберегти ще й власний бізнес. Ще однією ініціативою в цьому напрямі стала благодійна мініколекція бренду Marianna Senchina, сукні якого є в гардеробах Адель та Дуа Ліпи. Дизайнерка Маріанна Сенчіна використовує в дропі свої фірмові елементи – аплікацію з квітів у новій інтерпретації – синьо-жовті кольори як знак майбутньої перемоги над насиллям, жорстокістю та терором.

"У ці важкі для нашої країни та всіх нас часи, коли багато сімей були змушені покинути свої домівки або жити в умовах, коли бракує найпотрібнішого, ми запускаємо цю благодійну акцію, – розказує дизайнерка. – Весь прибуток від продажу цього дропу передамо до благодійного фонду MASHA Foundation, який зосереджується на гуманітарній допомозі жінкам, дітям, людям похилого віку та людям з обмеженими можливостями усіх вікових категорій".

Ще в розділі BRAND

Популярне