RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Моя Джульєтта: всередині календаря Pirelli 2020

03 грудня 2019

Календар Pirelli 2020 точно увійде в історію як один з найбільш емоційних. Цього року його героїні, серед яких – Емма Вотсон, Крістен Стюарт, Індія Мур, Кріс Лі, Розалія, Мія Гот, Клер Фой, Яра Шахіді і Стелла Роверсі, перевтілилися у Джульєтту – одну з найдраматичніших персонажів Вільяма Шекспіра.

Крістен Стюарт у календарі Pirelli 2020

В об'єктиві фотографа Паоло Роверсі, який знімає дуже художні, майже казкові фото, вони по-своєму розкривали характер середньовічної героїні. Причому, їм довелось не лише придумати образ, але і відтворити уривок з трагедії. "Було дуже зворушливо бачити акторок такого високого рівня настільки схвильованими, – згадує Роверсі. – Часом складалося враження, що це їхній перший кастинг".

Емма Вотсон у календарі Pirelli 2020

Індія Мур у календарі Pirelli 2020

Клер Фой у календарі Pirelli 2020

Маестро вирішив не обмежуватися одним фотом. Кожна з героїнь приміряла два образи – в сучасному вбранні і натхненний часом створення Джульєтти. Такий прийом дав змогу продемонструвати актуальність шекспірівської історії і провести паралелі з сьогоденням. Розглядаємо всі фотографії календаря Pirelli 2020 і згадуємо, що відбувалося за лаштунками зйомок.

Pirelli ·

Ще в розділі Бренд

Популярне