RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Nebula — нова колекція українського бренду Zhilyova

03 вересня 2021

Нова колекція українського бренду Zhilyova — Nebula — об’єднує науку, технології та спідню білизну. Нова лінія білизни, купальників та одягу з шовку для жінок і чоловіків поєднує в собі не тільки красу й чуттєвість, а й науковий підхід.

Колекція Nebula присвячена галактиці в найширшому сенсі слова: це і дім для всього людства, і метафора внутрішнього світу однієї людини. Натхненням для створення слугувала ідея наукового й технологічного прогресу, що впливає на всі сфери життя, неминуче інтегруючись у моду.

 

Один з ключових елементів колекції — галактичний патерн у відтінках блакитного й фіолетового, який використовується як в абсолютно нових, так і в уже класичних  моделях бренду. Zhilyova й далі розвиває екологічний підхід до виробництва: купальники виготовлено з пряжі Econyl з використанням відходів споживання, побутових і промислових відходів, а все паковання спродуковано з перероблених матеріалів.

 

Кампейн колекції уособлює головні цінності бренду — прагнення до прийняття й саморозвитку, руху вперед. Nebula транслює думку: подібно до того, як Туманність народжує нові зірки, так і людина сама створює свою суперсилу.

Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Бренд

Популярне