Небо над Берліном: Ksenia Schnaider Pre-Fall 2018

29 січня 2018

Колекція Ksenia Schnaider Pre Fall 2018 була представлена на виставці Premium в Берліні в рамках місцевого Тижня моди. Там само, під керівництвом фотографа Анни Даки, команда зняла лукбук нової роботи.

Ksenia Schnaider Pre-Fall 2018

Дизайнери вирішили продовжити розпочату кілька сезонів тому тему з upcycling. У своїх роботах вони використовували бігові та футбольні олімпійки кінця 1980-х років, старі джинси, на основі яких і створили нові речі. Колекція Pre-Fall 2018 демонструє яскраву естетику та складається з 70% перероблених речей 80-х років. Плаття, кроптопи, штани та світшоти збираються з окремих деталей тканини, використовуючи технологію дотримання колірних плям, схем та нумерації.

Ksenia Schnaider Pre-Fall 2018

«Ми розглядаємо культурні прояви і використовуємо актуальні філософські думки в нашому одязі. Зараз ми займаємося метамодернізмом, який відображає мінливий стан від романтизму і наївності до іронії та прагматизму. Культура займається створенням з буденних речей - надприродних», - розповідає Антон Шнайдер. «Ми не женемося за трендами на штучне хутро та рісайкл, для нас, скоріше, це челендж - які речі ще можна створити з перероблених тканин, - продовжує Ксенія, - за минулий рік ми перетворили три тисячі пар джинсів на півтори тисячі нових моделей».

Ksenia Schnaider Pre-Fall 2018

Читайте також: 

Кендалл Дженнер - нове обличчя Missoni

У пошуках Парижа: колекція Isabel Marant Pre-Fall 2018

лукбук · KSENIA SCHNAIDER ·

Ще в розділі Бренд

Популярне