Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Вірте у мрію: святковий сніданок у бутику Tiffany & Co.

14 грудня 2018

Київський бутик ювелірного бренду Tiffany & Co. цього року святкує 10-річчя і на честь ювілейної дати влаштував атмосферний сніданок для своїх друзів і клієнтів.

Святковий сніданок у бутику Tiffany & Co.

Бренд спеціально відмовився від традиційних вечірніх святкувань і вибрав ранковий формат – легкий, невимушений, настроєвий. В оточенні прикрас Tiffany & Co. гості змогли насолодитися неспішним спілкуванням, поділитися планами на майбутні свята і обговорити вибір подарунків.

Святковий сніданок у бутику Tiffany & Co.

Ася Мхітарян

Наталія Лавринович

Крім того, всі присутні змогли ознайомитися з новою колекцією Pepper Flower, представленою цього року. Її основна ідея – сьогодні прикрасам не потрібні спеціальні нагоди, їх можна і потрібно носити щодня. Підтримують цей посил іронічні вітрини, зроблені в фірмовому відтінку Tiffany & Co. Їх герої, чарівні роботи, займаються своїми щоденними справами і всюди їх супроводжують ті самі прикраси.

Привітати київський бутик Tiffany & Co. і зануритися в атмосферу свята і різдвяної магії прийшли Ася Мхітарян і Уляна Бойко.

Наталья Лавринович
Ирина Малашенко
Роберт Кениг
Ирина Малашенко
Ася Мхитарян

Tiffany&Co. ·

Ще в розділі Бренд

Популярне