RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Модний гігант Inditex забезпечить всю Іспанію захисними масками

19 березня 2020

Модна імперія Inditex, до складу якої входять бренди Zara, Massimo Dutti, Zara Home, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Uterqüe й Oysho, оголосила про допомогу в дистрибуції масок.

На цей момент Inditex передав уже 10 000 захисних масок для обличчя, а до кінця тижня планує постачити ще 300 000 хірургічних масок, насамперед з Китаю. Зосередити свою увагу саме на масках компанія вирішила після заяв Міністерства охорони здоров’я Іспанії, яке назвало саме їх головним витратним матеріалом поряд з рукавичками, бахилами, захисними окулярами й кепками.

Крім дистрибуції медичних масок, fast fashion-гігант тепер активно закуповує спеціальні тканини для лікарняних халатів і «вивчає можливість перепрофілювання частини фабрик, щоб виробляти на них текстиль, потрібний для медичних цілей». Виробництво засобів індивідуального захисту допоможе сповільнити поширення коронавірусу й знизити навантаження на систему охорони здоров’я Іспанії. Чи постачатиме Inditex їх за межі країни, поки невідомо.

Коронавирус ·

Ще в розділі Бренд

Популярне