Moda Operandi займеться розвитком бренду Lake Studio

02 листопада 2017

Moda Operandi - один з найвідоміших онлайн-ретейлерів у світі моди, що спеціалізується на продажах колекцій відразу після показу. На його платформі продаються як найвідоміші марки Gucci чи Missoni, так і нові імена. Розвитком останніх в Moda Operandi займаються особливо активно і навіть створили проект The Platform, одна з функцій якого - допомога в розвитку маркетингової стратегії молодого бренда і створення комерційно успішних колекцій. Так, одиним з перших учасників The Platform став український бренд Lake Studio.

Олеся Кононова і Анастасія Рябоконь

Представники онлайн-ритейлера говорять про те, що бренди відбиралися на основі потужного дизайну, вивіреного ДНК лейбла і виняткової якості продукції. «Клієнти Moda Operandi - покупці з вишуканим смаком, які шукають не тільки імениті лейбли, а й зацікавлені в молодих дизайнерах, - пояснює генеральний директор ритейлера, Дебора Нікодемус. - Тому наше завдання - підтримка та виховання талановитих початківців».

Lake Studio весна-літо 2018

Окрім Lake Studio для участі в The Platform були відібрані ще три бренди: нью-йоркські Markarian і Yeon, а також лондонський Eleanor Balfour.  «Участь у The Platform для нас великий крок уперед, - кажуть Анастасія Рябоконь і Олеся Кононова. – Лише через три сезони продажів на сайті ми стали єдиним брендом з країн ЄС та Східної Європи, який бере участь в проекті. Зараз ми активно співпрацюємо з байерами Moda Operandi в ході роботи над Pre-Fall 2018, а днями на сайті стартує відразу два trunk show з речами з нашої літньої колекції. Вже з весни Lake Studio буде постійно доступний в онлайн-бутику Moda Operandi».

Lake Studio весна-літо 2018
Украинские дизайнеры · Lake Studio ·

Ще в розділі Бренд

Популярне