RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Miu Miu створили колекцію суконь з вінтажного одягу

14 жовтня 2020

Miu Miu представляє Upcycled by Miu Miu — новий напрям діяльності бренду, пов’язаний зі стійким розвитком через використання вінтажного одягу.

Upcycled by Miu Miu — це кастомізація «безіменних» вінтажних суконь (1930—1970 років). Оригінальні сукні, яким дарують друге життя, переробляють і доповнюють знаковими для Miu Miu елементами — стрічками, вишивкою, прикрасами з кристалів, леліток та іншого декору. У такий спосіб 80 нових унікальних суконь Miu Miu буде створено на основі вже наявних речей.

Чень Ран у сукні Upcycled by Miu Miu

Перші моделі вже представили на премії Green Carpet Fashion Awards минулого тижня. Еліза Візарі вибрала вінтажну помаранчеву коктейльну сукню Upcycled by Miu Miu, створену на основі моделі 1960-х і прикрашену вишивкою зі скляних перлів і кристалів на пишних рукавах із шовку дюшес кольору слонової кістки. Чень Ран вдягнула вінтажну вечірню сукню, створену на основі моделі 1930-х з оригінальним коміром, прикрашеним лелітками, і вишивкою з кристалів на вікторіанських рукавах із чорного шовку Дюшес.

Еліза Візарі в сукні Upcycled by Miu Miu

Miu Miu · сознательная мода · Sustainability ·

Ще в розділі Бренд

Популярне