VOGUE UA CONFERENCE 2021EARLY BIRDS PRICE! До 1 червня
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Michael Kors пожертвували 35 мільйонів доларів на благодійність

07 липня 2020

Michael Kors пожертвував продукцію на суму 35 мільйонів доларів нью-йоркській некомерційній організації Delivering Good. Вона допомагає людям, які опинилися у важкій ситуації, через мережу спільнот по всій території США, включно з Нью-Йорком, Пенсільванією, Невадою, Лос-Анджелесом, Техасом і Орландо.

Рекламна кампанія Michael Kors Collection

«Я думаю, що довгострокові зміни повинні відбуватися як на місцевому, так і на національному рівні. Співпрацюючи з організацією Delivering Good, ми впевнені, що наша допомога буде доправлена ​​співтовариствам і організаціям по всій країні. Якщо ми чогось і навчилися в ці важкі часи, так це того, що коли ви в змозі допомогти, то потрібно це робити», — коментує дизайнер Майкл Корс.

Рекламна кампанія Michael Kors Collection

 «Філантропія вже давно є головною цінністю бренду Michael Kors. Ми надаємо постійну підтримку різним організаціям, які допомагають як на глобальному, так і на місцевому рівні. Наша пожертва продукції для Delivering Good продовжує політику компанії з надання допомоги людям, які опинилися у важкій ситуації», — коментує Джон Айдол, голова і головний виконавчий директор Capri Holdings Limited.

Michael Kors Collection, весна-літо 2020

 «Пожертвування продукції від Michael Kors забезпечить надію людям, які зіткнулися з фінансовими проблемами через кризу. Наші партнери по співтовариству поширюватимуть товари серед нужденних людей», — коментує Ліза Гурвич, президент і головний виконавчий директор організації Delivering Good.

Michael Kors ·

Ще в розділі Бренд

Популярне