RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Менше означає більше: колекція Prada весна-літо 2020

19 вересня 2019

Від казково витонченого подіуму з плитки, викладеної геометричними візерунками в зумисне наївних пастельних відтінках, до еклектичного зіркового першого ряду гостей, серед яких були Ніколь Кідман, Вес Андерсон і A$AP Rocky – в Prada краса завжди ховається в деталях, прихованих сенсах і посиланнях.

Prada весна-літо 2020

Prada весна-літо 2020

Нова колекція Міуччі Пради – це трактат про самовираження через підхід «менше означає більше»; це глибокі думки про одну з найактуальніших проблем індустрії – внутрішнє протиріччя між споживанням, виробництвом і соціальною відповідальністю. Відштовхувалася дизайнерка в сезоні весна-літо 2020 від ідеї про те, що «людина і її особистий стиль повинні бути важливішими за одяг». Мета – створити позачасовий гардероб: інвестувати з розумом в кілька елементів і носити їх як завгодно, де завгодно і з чим завгодно.

Prada весна-літо 2020

Prada весна-літо 2020

Для любителів Prada це колекція мрії: елегантна, розкішна у своїй простоті і позбавлена концептуальних вивертів. Кожен образ включає поєднання текстур (макраме, солома, оксамит, трикотаж, лелітки) і контексту (пляжна сукня, офісний костюм, шовкова коктейльна сукня). Це чудово продумане рішення допомогло дизайнерці зібрати численні відсилання до різних десятиліть. Пошиття сімдесятих мало ідеальний вигляд з розкішним одягом у стилі двадцятих років і мінімалістськими дев'яностими. В основі колекції – ідеально скроєні костюми.

Prada весна-літо 2020

Prada весна-літо 2020

Колекція Prada весна-літо 2020 – це значний зсув у підході синьйори Пради до створення одягу. Хоча основним лейтмотивом в Домі вже давно є місце жінки у світі – хто ми, де ми перебуваємо, як сприйняття і реальність сходяться і конфліктують, – вона зазвичай розглядає цю філософську проблему з універсального погляду. 

Переглянути всю колекцію Prada весна-літо 2020.

Неделя моды в Милане · Prada · весна-літо 2020 ·

Ще в розділі Бренд

Популярне