VOGUE UA CONFERENCE 2021EARLY BIRDS PRICE! До 1 червня
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Сучасний класик: Maison Margiela Couture осінь-зима 2020/2021

17 липня 2020

Джон Гальяно пообіцяв, що його відеопрезентація колекції Maison Margiela Artisanal осінь-зима 2020/2021 — тривалістю в 50 хвилин — буде подібна до трилера, і дотримав своєї обіцянки. Недосвідченому глядачеві доведеться поморочити голову над кожною сценою, щоб зрозуміти, що дизайнер мав на увазі в кожній з них.

Maison Margiela Couture осень-зима 2020/2021

Maison Margiela Couture осень-зима 2020/2021

Натхнення для нової колекції Гальяно шукав у класичних мотивах та іпостасях: Вацлаві Ніжинському, портреті Гледіс Дікон, герцогині Мальборо, величних красунях Прекрасної епохи. Загалом Гальяно повернувся до тем 1980-х і виникнення руху New Romantic.

Maison Margiela Couture осень-зима 2020/2021

Maison Margiela Couture осень-зима 2020/2021

За допомогою документального відеоряду, що його режисер Нік Найт отримав через камери спостережень, безпілотники й дзвінки Zoom, ми побачили, як дизайнер організовує кожен крок процесу. Під час брифінгу команди Гальяно провів зв’язок між скульптурами жінок у драпованому вбранні XIX століття й подіумними світлинами з його власної колекції Fallen Angels 1986 року.

Гальяно повів членів свого ательє в інтенсивні сеанси драпування, кругового крою та закріплення шифонових суконь: «найвища форма пошиття», як він радісно заявив. Якоїсь миті процес набув балетних мотивів: у колекції з’явилися ніжні шифонові легінси й балетки перетворилися на туфлі Tabi-ballet.

Як і завжди, одяг Maison Margiela Couture вийшов чудовим — відповідно до провокаційного й сміливого бачення Гальяно. Водночас для створення моделей використовували перероблений вінтаж з різних архівних колекцій. З новою кутюрною колекцією Гальяно визначає кутюр як одяг, призначений не тільки для багатих, а і як процес переосмислення вже наявного в історії модного Дому.

Переглянути всю колекцію Maison Margiela Couture осінь-зима 2020/2021.

Джон Гальяно · Maison Margiela ·

Ще в розділі Бренд

Популярне