VOGUE UA CONFERENCE 2019FASHION & BUSINESS 7 листопада
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Історія чистоти і чуттєвості: лукбук FROLOV весна-літо 2019

13 грудня 2018

Цьогоріч українському бренду FROLOV виповнюється п'ять років. З нагоди ювілею дизайнер Іван Фролов представив лукбук нової колекції весна-літо 2019. Лейтмотивом під час створення нової лінії була тема чистоти і непорочності, яка на контрасті зі впізнаваною концепцією бренду intelligent provocation, грає новими фарбами.

FROLOV весна-літо 2019

Нова колекція стала таким собі триб'ютом естетики бренду: бестселери і знакові елементи у вигляді корсетів, напівпрозорих фактур, масок, поясів для панчіх, міні-суконь і мерехтливих текстур з'явилися в лукбуці весняно-літньої колекції. Всі речі доповнені ніжною іскристою вишивкою і блискучими кристалами, що надає їм урочистого настрою.

FROLOV весна-літо 2019

FROLOV весна-літо 2019

FROLOV весна-літо 2019

Історія чистоти і чуттєвості у новій колекції бренду побудована на символах непорочності у вигляді довгих напівпрозорих суконь, одягнутих на міні-сукні та спідниці до підлоги, кокетливо приспущених лямках і наглухо застебнутих сорочках, що сусідять з вишитими поясами для панчіх. Стилізувала зйомку Тетяна Немченко, а зняв все фотограф Ярослав Бугайов, який доповнив заданий вектор колекції за допомогою знімків на тлі важких червоних штор, а також величного червоного корпусу університету імені Тараса Шевченка.

FROLOV весна-літо 2019

FROLOV весна-літо 2019

FROLOV весна-літо 2019

Крім того, до п'ятиріччя бренду в колаборації з дизайнером Іваном Фроловим над колекцією працювали п'ять українських художниць: Маша Рева, Влада Ралко, Оксана Левченя, Love Curly і Маша Шубіна внесли свій вклад у створення ювілейної лінії. Їх спільна робота буде представлена у вигляді окремого проекту вже 2019 року. Крім того, до ювілею відбулись покази і презентації в п'яти модних столицях світу: Києві, Нью-Йорку, Парижі, Токіо і Шанхаї.

Photo: Yaroslav Bugaеv 

Style: Tatiana Nemchenko

Models: Julia Zakharova, Lera Luchenko, Nadiia Tatarinova, Nana Rechka (Cat-b)

Makeup & hair: Stas Sirchenko

Producer: Anna Lu

Production assistant: Yelyzaveta Polych

FROLOV · весна-лето 2019 ·

Ще в розділі Бренд

Популярне