RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Louis Vuitton почав виробляти захисні маски

09 квітня 2020

Французький модний дім Louis Vuitton запустив виробництво нехірургічних захисних масок — перепрофілював свої майстерні у відповідь на заклик французького уряду допомогти в боротьбі проти COVID-19. На роботу вийшли триста співробітників бренду.

Майкл Берк, президент і головний виконавчий директор Louis Vuitton, офіційно запустив початок виробництва, відвідавши майстерню в Сент-Флоранс, де добровільно працюють двадцять два майстри. Пошиті маски буде надано для захисту найуразливіших груп: працівників закладів охорони здоров'я та літніх людей.

Ці маски схвалили різні державні органи, а створено їх у співпраці з Mode Grand Ouest, регіональною мережею текстильної промисловості, яка постачає один з основних матеріалів.

На знак пошани до видатного внеску добровольців, відвідавши майстерню в Сент-Флоранс, Майкл Берк подякував їм і заявив: «Louis Vuitton хоче на своєму рівні створити тисячі масок, які буде розподілено в регіоні безплатно, щоб захистити тих, хто найуразливіший».

Louis Vuitton · Коронавирус ·

Ще в розділі Бренд

Популярне