RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Лілі Коллінз — нова амбасадорка Cartier

20 серпня 2021

Актриса й продюсерка Лілі Коллінз стала обличчям нових колекцій Дому Cartier: лінійки ювелірних прикрас Clash [Un] Limited і сумок Double C de Cartier.

Її чітко окреслена індивідуальність, неперевершена елегантність, надзвичайний і багатогранний характер якнайкраще перегукуються з напрямом і стилем, властивим ювелірним виробам і аксесуарам бренду. У нових кампаніях образ Лілі ідеально поєднує в собі волелюбність, енергію та автентику прикрас Clash, а також французький неокласицизм сумок Double C de Cartier.

Крім того, що Лілі Коллінз здобула міжнародне визнання як актриса й продюсерка, вона бере активну участь у житті різних некомерційних організацій, як-от GO Campaign, що збирає кошти на допомогу сиротам як у Сполучених Штатах, так і в усьому світі.

«Для мене бути частиною сім’ї Cartier означає прилучитися до спільноти унікальних нонконформістів, які демонструють силу характеру. Cartier — це певна ідея елегантності й французької вишуканості, яку прикраси Clash [Un] Limited і сумки Double C втілюють з класичною екстравагантністю», — коментує актриса.

Cartier ·

Ще в розділі Бренд

Популярне