RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

З турботою про природу: Lamoda запускає розділ з еко-брендами

30 квітня 2021

Lamoda, найбільший в Україні онлайн-магазин одягу, взуття та аксесуарів, запустив новий розділ Lamoda Planet, де зібрано товари, що відповідають принципам сталого розвитку.

У новому розділі онлайн-магазину представлено близько 1000 товарів, які розділено на чотири головні категорії: «Recycle та інновації», де товари щонайменше на 50% складаються з вторинних, перероблених та інноваційних екологічних матеріалів; «З турботою про тварин», де представлені товари від брендів, які гарантують дбайливе ставлення до тварин і не проводять тестування на них; «Екосклад» — товари з натуральних і органічних тканин від відповідальних брендів; «Зберігаючи планету» — товари від брендів, які використовують принципи сталого розвитку в процесі виробництва своїх речей.

Крім того, у каталозі Lamoda Planet можна знайти багаторазову заміну зазвичай одноразовим предметам, серед яких тканинні шопери, термокухлі, багаторазові маски й ланчбокси.

Sustainability ·

Ще в розділі Бренд

Популярне