RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

KSENIASCHNAIDER створили джинси з перероблених пластикових пляшок

04 квітня 2019

Український бренд KSENIASCHNAIDER представив капсульну колекцію екоденіму, створену в колаборації з виробником тканин ISKO.
 

KSENIASCHNAIDER x ISKO

Відомий на весь світ своїм авангардним денімом, український бренд KSENIASCHNAIDER об'єднав зусилля з провідним світовим виробником тканин ISKO, щоб створити колекцію відповідно до принципів сталого розвитку.
 

KSENIASCHNAIDER x ISKO

У капсульну колекцію увійшли знакові моделі марки: джинси демі-денім, укорочені куртки, деконструйовані максі-спідниці, шорти. Всі моделі виконані з інноваційних матеріалів «ISKO Earth Fit», до складу яких входить сертифікована органічна бавовна, перероблений зі старого одягу котон, а також перероблений поліестер, отриманий зі звичайних пластикових пляшок.

KSENIASCHNAIDER x ISKO

Використані технології виробництва і сировина відповідають принципам обох учасників колаборації, які прагнуть створювати екологічну і максимально нешкідливу для навколишнього середовища моду. Це виражено в скороченні негативного впливу на навколишнє середовище шляхом використання відносно нешкідливих технологій та матеріалів, а також у зменшенні кількості водних ресурсів, що використовують під час виробництва, переробки готових виробів і матеріалів.

Колекція повністю представлена в онлайн-магазині kseniaschnaider.com.

джинсы · KSENIA SCHNAIDER ·

Ще в розділі Бренд

Популярне