Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Україна візьме участь у конкурсі European Fashion Union

17 серпня 2018

Promotion

21 вересня у Мілані вчетверте відбудеться European Fashion Union – міжнародний конкурс дизайнерів. «Як і в минулі роки, Україну на конкурсі представлятиме цілий блок талановитих учасників, візажистів, фотографів і моделей», – розповідає представник конкурсу в Україні, глава організаційного комітету, Майя Крук.

Головко Лана, Пархоменко Ірина, Крук Майя, Руденко Ліза

Обличчям проекту EFU Awards і головною героїнею зйомки рекламної компанії є економіст Ірина Пархоменко. Ірина також активно займається благодійністю як в Україні, так і в країнах СНД. Цього року зйомку рекламної компанії для заходу довірили українському фотографу Євгенії Коссе. Стилістом стала PR-директор конкурсу Лана Головко: «Ми вирішили згадати стиль голлівудських 1960-х, ці роки вважають легендарними в світі моди. На створення образу нас надихнула актриса Одрі Хепберн – довга чорна сукня, відкриті плечі, зібране волосся, перли і діаманти. Образ створений Анною Варнавською».

Дизайнер Єлизавета Руденко розповідає про створення сукні для Ірини: «Все почалося з пошуку ідеальної сукні. Мою не сплутаєш з розтягнутою чоловічою футболкою, в ній неможливо загубитися в натовпі. Мої клієнти – це жінки, які поважають офісний одяг, але, при цьому, не бояться експериментувати, бути кокетливими і привабливими». Офіційний енергетичний напій заходу Afrodysia. Ексклюзивний алкогольний партнер – бренд Oreanda.

Обличчя проекту EFU Awards Ірина Пархоменко
Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Бренд

Популярне