RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Power woman: колекція Bezmezh осінь-зима 2021/2022

06 вересня 2021

Український бренд Bezmezh представив свою першу колекцію в межах Ukrainian Fashion Week у «Мистецькому Арсеналі». Засновниця бренду Ганна Межуєва присвятила своє дебютне шоу осінь-зима 2021/2022 жіночим tuxedo, саме так у США називають dinner suits і смокінги. Атмосфера вечірки була як в елітному клубі Tuxedo в штаті Нью-Йорк, члени якого перші в Америці почали носили смокінги.

Bezmezh осінь-зима 2021/2022

В основі філософії колекції Bezmezh — поняття «power woman», адже в сучасному світі для жінки немає нічого неможливого. Свої ідеї дизайнерка втілила на подіумі в жіночих смокінгах, що можуть слугувати гідною альтернативою вечірніх суконь. Ганна Межуєва створила трендові моделі tuxedo у двох класичних кольорах: чорному та айворі, а самі костюми стилізувала ефектними аксесуарами: метеликами, краватками та широкими поясами.

Bezmezh осінь-зима 2021/2022

Ганна Межуєва (у центрі)

Bezmezh осінь-зима 2021/2022

Bezmezh осінь-зима 2021/2022

Bezmezh осінь-зима 2021/2022

До колекції Bezmezh осінь-зима 2021/2022 ввійшли брючні костюми на будь-який смак: двобортні жакети й широкі штани з розрізами, приталені монохромні смокінги, білосніжні двійки з чорними сорочками, вільні блейзери з шовковими вилогами в парі зі штанами-дудочками з лампасами й багато інших варіантів вечірніх костюмів.

Bezmezh осінь-зима 2021/2022

Bezmezh осінь-зима 2021/2022

Серед гостей заходу були Алла Костромічева, Лана Кауфман, Олімпія Вайтмусташ, Катя Любчик, Тетяна Могила, Катерина Садова, Христина Горняк, Катерина Рутман, Єлизавета Гордійчук, Лаура Марті, Крістіна Курганська, Ліка Співаковська.

Алла Костромичева
Катерина Садовая
Елена Долгих
Лана Кауфман
Ольга Наумова
Дария Весна
Катерина Рутман
Кристина Курганская
Юлия Смидович-Монакова
Яна Луцкая
Лика Спиваковская
Валерия Лакомая
Лаура Марти
Мальва Вербицкая
Анна Межуева и Катерина Рутман
Анна Межуева ( по центру)
Катерина Любчик, Лаура Марти
Елена Ева
Анна Судакова
Лана Кауфман ( справа)
Лика Спиваковская, Анна Межуева
Женя Парфильева

Фото: Alex Dani

Ще в розділі Бренд

Популярне