RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Кейт Мосс, Наомі Кемпбелл і Аня Рубік в ідеальних смокінгах Saint Laurent

13 грудня 2019

Ентоні Ваккарелло віртуозно працює зі спадщиною довіреного йому модного Дому Saint Laurent. У новій колекції дизайнер повертається до однієї з ключових речей бренду – смокінга, а приміряють його одні з найбільш затребуваних і відомих моделей сучасності – від Наомі Кемпбелл і Кейт Мосс до Ані Рубік і Мікі Арганараз.

Колекція Le Smoking – це порятунок для прихильниць штанів, які не воліють з ними розлучатися навіть для урочистих заходів і червоних доріжок. Нова лінія від Ваккарелла має не менш ефектний вигляд за звичні сукні довжиною до підлоги, але рівень сексуальності зашкалює. Дизайнер працює виключно з чорним кольором, що оголює будь-які похибки в крої, але їх тут немає. Ідеальна посадка, чіткі лінії і складні фактури роблять свою справу. Цього разу Ваккарелло працював з лелітками, які на тлі гладкої шкіри або напів прозорої органзи мають неперевершений вигляд. 

Saint Laurent ·

Ще в розділі Бренд

Популярне