Кендалл Дженнер і Белла Хадід в новому фільмі Dsquared2

14 червня 2018

Dsquared2 представили відеокампанію для своєї колекції сезону осінь-зима 2018/2019. Режисерами ролика стали фешн-фотографи Мерт Алас і Маркус Пігготт.

Для антуражу фотодует обрав мотель на шосе десь на Середньому Заході. Туди заселяються дві подруги, які пізніше запрошують своїх хлопців на вечірку в номері. Дизайн кімнати виконаний в стилістиці 60-х років, а ролі цих подруг дісталися Беллі Хадід і Кендалл Дженнер. У фільмі вони приміряли образи ретро-красунь з пишними укладками, високими підборами і в щільному джинсовому одязі.

Відео розповідає про захоплення Діна і Дена Кейтенів Диким Заходом. Для модного світу – це вже добре знайома територія, але не для Dsquared2 з їх канадським ДНК. Експеримент дизайнерів вдався, відтак колекція стала справжньою знахідкою для любителів ковбойського стилю, охочих проживати суворі зими красиво. Акцент в колекції зроблений на верхній одяг, під який можна одягнути і традиційні картаті сорочки, і куртки з деніму, і сексуальні мереживні сукні, які в парі з грубими чобітьми мають ще чуттєвіший вигляд. 

рекламная кампания · коллекции · Dsquared2 · Кендалл Дженнер · Белла Хадід · Видео · кино · осень-зима 2018/19 ·

Ще в розділі Бренд

Популярне