RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Кара Делевінь створила колекцію сумок для Balmain

28 травня 2019

Британська акторка і модель Кара Делевінь є головною музою Олів'є Рустена і амбасадором французького модного Дому Balmain. Тепер Кара зробила крок на новий рівень: приєдналася до креативної команди Balmain як дизайнер лімітованої лінії сумок. Делевінь у колаборації з Рустеном створили три моделі сумок: Romeo, Twist і BBag.
 

Кара Делевінь для Balmain

Нові аксесуари виконані з чорної шкіри з яскравими металевими деталями у вигляді шипів і карабінів, які пов'язують естетику бренду Balmain з індивідуальним стилем Кари. Сумки легко трансформуються з вечірніх у повсякденні, якщо зняти або додати певні елементи. "Сумка – це дуже особистий аксесуар, – коментує Рустен. – Ви повинні розуміти ритм життя жінки, щоб зробити для неї ідеальну сумку".

Кара Делевінь для Balmain

 Balmain

Кара Делевінь для Balmain

Олів'є і Карі вдалося створити класичні моделі, які органічно впишуться в будь-який ритм життя. "Що мені подобається в сумках, які ми створили – це їхня універсальність. З ними можна піти як на роботу, так і поїхати на вечерю з друзями", – каже Делевінь. Офіційний запуск колекції супроводжуватиме серія відеофільмів за участю Делевінь.

сумки 2019 · Кара Делевинь · Balmain · Оливье Рустен ·

Ще в розділі Бренд

Популярне