Яким було перше шоу Victoria's Secret

15 листопада 2017

Чим менше днів лишається до щорічного показу Victoria's Secret, тим більшим є ажіотаж навколо нього. Саме час пригадати, яким же було перше шоу бренду, що відбулося в уже далекому 1995 році.

Анжеліка Калліо

Перше шоу Victoria's Secret пройшло в нью-йоркському готелі Plaza, а по подіуму ходили суперзірки того часу - Стефані Сеймур, Вероніка Вебб і Беверлі Піл. Щоправда, тоді в них не було крил і їх ще не називали "янголами". Дівчата просто демонстрували білизну досить демократичного бренду. Однак керівники Victoria's Secret розповідають, що саме тоді, 22 роки тому, до них прийшло усвідомлення, яким має бути правильне шоу, про яке будуть говорити всі. І вже в 1995-му в першому ряду біля них сиділи знаменитості - це були мільйонер Дональд Трамп й музикант Рассел Сімонс. Модна індустрія тоді ще не усвідомила всієї сили селебрітіс, а Victoria's Secret дійсно випередили час.

Модель Катрін Маккорд, яка зараз займається підприємництвом, розповідає: "Я пам'ятаю, як відбувався процес примірки - я дуже хвилювалася. У той час модель або ходила по подіуму, або знімалася в журналах, або просто в каталогах - саме Victoria's Secret вдалося зламати ці бар'єри. Природно, що фізична підготовка моделей до шоу тоді була не такою інтенсивною як зараз, але я пам'ятаю, що ми ходили на лімфодренажний масаж ніг. У порівнянні з сучасними шоу ми були дуже одягнені - крім білизни на нас були вдягнуті кардигани, в руках були ділові сумочки, але я все одно ніяковіла".

Катрін Маккорд

Журналіст Рон Галелла, який був присутній тоді на шоу, згадує: "Вся увага тоді була зосереджена на моделях - не було цього яскравого шоу, музичного супроводу поп-зірок, крил. Дівчата були на першому місці. А що ще треба, коли у вас по подіуму йде сама Стефані Сеймур або Беверлі Піл?".

Беверлі Піл

Вероніка Вебб в свою чергу згадує: "Мені подзвонив агент і сказав сходити на кастинг. Я була дуже схвильована, але зраділа, коли мене взяли. Перед шоу я робила до 1000 присідань, а також дотримувалася кетогенної дієти - коли ти йдеш по подіуму в білизні й на тебе дивляться десятки очей, ти повинен бути впевнений в собі".

Вероніка Вебб

Одна з найбільш затребуваних моделей 1990-х Гейл Елліот також згадує про перше шоу Victoria's Secret з теплотою і сміється, що на показах Versace на ній часом було менше одягу, ніж на тому показі білизни. А модель, яка відкрила те історичне шоу - Інгрід Сейнхейв, навпаки, спочатку була збентежена, адже до цього вона ходила на кутюрних показах Valentino і Christian Dior. "Зате тут можна було встановити з глядачем візуальний контакт, а це дуже важливо", - згадує вона.

Гейл Елліот

Інгрід Сейнхейв

Нагадаємо, що шоу Victoria's Secret 2017 відбудеться в Шанхаї, а капсульну колекцію для нього готує креативний директор Balmain Олів'є Рустем. По подіуму пройдуть Алессандра Амбросіо, Адріана Ліма, сестри Хадід.

За матеріалами: vogue.fr (Libby Banks)

Читайте також:

Тренер "янголів" Victoria's Secret розкриває їхні секрети краси

Усі скарби Victoria's Secret: 23 дорогоцінних Fantasy Bra

Victoria's Secret · Victoria's Secret Fashion Show 2017 ·

Ще в розділі Бренд

Популярне