Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Як минула презентація арт-проєкту Intertop, НОК України та NAMU

15 листопада 2019

14 листопада відбулася презентація унікального проєкту, заради якого об'єдналися три великі команди: один з найбільших ритейлерів України, Intertop Ukraine, Національний олімпійський комітет і Національний художній музей (NAMU).

Художниця Маша Рева на тлі своєї роботи в межах проєкту INTERTOP, НОК України та NAMU

Присвячений проєкт Олімпіаді 2020 року в Токіо. В межах нього створили колекцію футболок, принти для яких розробили відомі українські художники: Алевтина Кахідзе, Артем Волокітін, Назар Білик, Маша Рева, Микола Толмачов, Леся Хоменко, Люся Іванова, Саша Курмаз, Макс Пастушенко, дизайнери seri/graph Женя Полосина та Анна Іваненко.

Кожен із них обрав певний вид літнього спорту і поєднав його зі своїм творчим поглядом. Наприклад, Маша Рева в характерній для себе манері зобразила бій борців, а в витонченому контурі дівчини з веслом легко впізнати скульптури Назара Білика.

Відбулася презентація в Національному художньому музеї, в залах якого в цей вечір світ мистецтва поєднався зі світом моди: зустрічав гостей стіл з закусками, в декор якого вписали елементи спортивного інвентарю, потім всі потрапляли на імпровізований ринг з м'якою підлогою, а лавочки були відтворені один в один як у роздягальнях.

Детальніше про проєкт гостям розповів Сергій Бубка, голова НОК України, який закликав усіх присутніх купувати ці футболки і так підтримувати наших спортсменів. У продаж колекція надійде в березні 2020 року, а весь прибуток INTERTOP спрямує на потреби українського спорту.

Сергій Бубка

Сергій Бадритдинов

За музичний настрій вечора відповідала Аліна Паш, а серед гостей свята були: дизайнери Лілія Пустовіт та Жан Гріцфельдт, стилістка Євгенія Скварська, інфлюенсер Марія Тимошенко і художниця Маша Рева.
 

Алина Паш
Лилия Пустовит
Александра Кучеренко
Tayanna
Татьяна Терехова
Валерия Толочина
Денис Беринчик
Светлана Рощук
Сергей Бадритдинов и Юлия Бадритдинова с дочерью
Антон Бокий
Виолетта Федорова
Маша Тимошенко
Наталья Могилевская
Жан Грицфельдт
Валерия Толочина и Соня Солтес
Виктор Лазебный и Тина Сизонова
Яна Червинская
Юрий Чабан
Виктория Маре
Выступление Алины Паш
Выступление Алины Паш
Выступление Алины Паш
Станислав Горуна, Денис Беринчик, Михаил Романчук
Команда Национального художественного музея Украины
Елена Заяц
Александра Новикова
Константин Худов
Евгения Скварская
Елена Ивченко
Юлия Хромцова
Юрий Чабан, Саладуха Ольга, Заспа Лариса

спорт ·

Ще в розділі Бренд

Популярне