Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Як минув показ RUTA весна-літо 2019

05 грудня 2018

Promotion

Український бренд RUTA вже сім років створює колекції, натхненні українською автентикою і національним колоритом. В один з останніх днів осені дизайнер бренду Людмила Бушинська представила нову весняно-літню колекцію під назвою "Ніжні обійми".

Сама колекція присвячена весняному відродженню та енергії, яка просочує все з настанням весни. Щоб підкреслити цю легкість і ніжність, Людмила Бушинська використала переважно пастельну колірну палітру, в яку акуратно додала спалахи контрастного червоного, чорного або темно-синього. Крім різноманітних молочних відтінків, звичних для образів в етно-стилі, команда RUTA наступної весни пропонує звернути увагу на рожеву гаму і бірюзу, що нагадує про морські хвилі.

RUTA весна-літо 2019

RUTA весна-літо 2019

RUTA весна-літо 2019

Різноманітним став і вибір тканин – за винятком волокон льону в колекції використані шовк, оксамит, органза, батист і шерсть, що плетінням нагадує твід Chanel. Однак головною гордістю RUTA залишається вишивка. Це і класичний для бренду орнамент "Петриківка" в сучасному виконанні, і нове плетіння "французький вузлик", завдяки якому вишивка має більш графічний і навіть мінімалістичний вигляд.

Сама Людмила Бушинська розповідає: "Ніжні обійми" – це незмінний настрій дівчини в стилі RUTA. Вона відчуває баланс внутрішнього і зовнішнього світів, цінує індивідуальність і витончений стиль, відповідний до її душевної ніжності".

Людмила Бушинська

Настрій показу і його магічну атмосферу передає відео колекції "Ніжні обійми".

Ознайомитися з новою колекцією RUTA прийшли скульптор Олег Пінчук та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week, Ірина Данилевська, а за настрій шоу відповідала Dj Yana Kenziro.

Людмила Бушинская и Ирина Данилевская
Dj Yana Kenziro
Людмила Бушинская
Олег Пинчук и Людмила Бушинская
Александр и Ирина Домпровские
Анна Бушинская, Людмила Бушинская, Виталий Бушинский
Владимир Нечипорук
Елена Воловик и Ангелина Комарова
Яна Беляева и Наталья Болюх
Яна Прис

Візаж: Ольга Левицька

Фотограф: Вероніка Монакова

Відеограф: Євгеній Сонев

Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Бренд

Популярне