RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Як минув конкурс International Young Designers Contest 2019

10 липня 2019

8 липня в Києві вдруге відбувся міжнародний конкурс молодих дизайнерів International Young Designers Contest, на який цього року приїхали дизайнери з 10 країн Європи. Перемогла учасниця з України – Анастасія Падалка, переможниця національного конкурсу молодих дизайнерів одягу "Погляд у майбутнє" 2019 року.

Анастасія Падалка

Членам журі, серед яких були: професор IED-Istituto Europeo di Design, Джованні Оттонелло, контриб'ютор Vogue Italia, Ріккардо Терцо, старший fashion-редактор Vogue.com, Ліана Сатенштайн, скаут LVMH Prize, Ю Масун, команда Fucking Young!, Адріано Батиста і Едуардо Гарсія, стиліст Філіп Пурхашемі, – український дизайнер показала колекцію під назвою "Теорія абсурду: крихкість, боротьба, кітч". Вона натхненна панк-культурою і досліджує взаємини людей в сучасному суспільстві, які нерідко призводять до заколоту і взаємозалежності.

ANASTASIA PADALKA

ANASTASIA PADALKA

ANASTASIA PADALKA

ANASTASIA PADALKA

ANASTASIA PADALKA

Учасники International Young Designers Contest – переможці конкурсів молодих дизайнерів у своїх країнах. Vogue.ua представляє їхні роботи.

Ще в розділі Бренд

Популярне